top of page

Date and time is TBD

|

з 10:00 до 14:00 Київ (29.02.24- 01.03.24)+

Запис-Спеціалізований курс- Робота з діючими військовими та ветеранами: Робота з втратою, горюванням та суїцидальністю

Ви можете вебінарі у записі- ми пропонуємо 16 годин протягом 5 днів - Курс складається з 4 вебінарів, + 1 навчальної супервізії

Запис-Спеціалізований курс- Робота з діючими військовими та ветеранами: Робота з втратою, горюванням та суїцидальністю
Запис-Спеціалізований курс- Робота з діючими військовими та ветеранами: Робота з втратою, горюванням та суїцидальністю

Time & Location

Date and time is TBD

з 10:00 до 14:00 Київ (29.02.24- 01.03.24)+

About the Event

Шановні колеги,

запрошуємо Вас приєднатися до Спеціалізованого курсa Робота з діючими військовими та ветеранами: Робота з втратою, паталогічним горюванням та проявами суїцидальності. Курс складається з 4 вебінарів + 1 навчальної супервізії. Tренерi:

1. Олександр Гальчинський, психолог - КПТ терапевт, супервізор, Травматерапевт, Психоонколог, Організаційний психотерапевт, Майор Армії Оборони Ізраіля.

2. Yoav Geva, Психолог-психотерапевт, експерт, супервізор, Підполковник АОІ, Командир батальйону оперативної логістики

Розклад курсу:

День 1 (29 лютого). Вебінар: Моделі опрацювання втрати та робота з ускладненним горюванням. (4 години з 10:00 до 14:00 Київ)

День 2 (01 березня). Вебінар: Техніки інтервенції до суїцидальних станів. (4 години з 10:00 до 14:00 Київ)

День 3 (02 березня). Вебінар: Застосування АСТ- терапії в опрацюванні травматичних подій.(4 години з 10:00 до 14:00 Київ)

День 4 (14 березня). Вебінар (Йоав Гев): Робота з дітьми військовослужбовців (2 години з 10:00 до 12:00 Київ)

День 5 (22 березня). Навчальна супервізія: розгляд кейсу та питання-відповіді по курсу. (2 години з 19:00 до 21:00 Київ) 

Мова курсу: українська.

Ціна: £ 54.5 

Просимо звернути увагу: Для придбання використовуйте емайл, по якому зареєстровані в українському членстві на сайті! Запис буде доступен в кабінеті на сайті.

Після проведення курс буде доступен для придбання в запису:

4 вебінари, 1 навчальна супервізія,  посилання на тестування для отримання сертифікату.

Після проходження курсу ви можете пройти тестування і отримати  сертифікат від Complex Trauma Institute (CTI UK, York) - 16 годин безперервного професійного розвитку, схваленого Інститутом комплексної травми (Велика Британія), вказуючи, що учасник  відповідає вимогам  для роботи з військовослужбовцями та ветеранами

АСТ терапія є третім поколінням КПТ і вважається доказовим методом опрацювання емоцій та когніцій.

По закінченню курсу ви отримаєте інструментарій для роботи з вище переліченими викликами серед військових та ветеранів.

Вебінар по роботі з дітьми та сім’ями проведе Йоав Гев, провідний спеціаліст Ізраілю з питань роботи з дітьми військовослужбовців, колега та со-тренер Олександра Гальчинського.

ми рекомендуємо покрокове опанування: Базовий, навчальні супервізії, Продвинутий+ Спеціалізований курс

Ми рекомендуємо відвідати Базовий курс (12 годин - записи), перед тим, як приєднатися до цього поглибленого курсу, але дозволяємо придбати цей розширений курс без відвідування базового курсу.

Ми пропонуємо довгострокове модульне навчання і терапевти, які відвідують всю програму, отримають загальний сертифікат (близько 70-80 годин)

Після проходження курсу ви отримаєте поглиблені знання про системний підхід в роботі з бойовою психічною травмою. Інформацію про надання першої психологічної допомоги бійцям,  принципи диагностика та формування взаємодії спеціалістів, протоколи роботи з травмою та системної сімейної терапії при наявності ПТСР у когось в родині.

Ми формуємо теоретично-практичну сучасну систему навчання і в супровід до курсу, пропонуємо вам регулярно приєднуватися до навчальних групових супервізії Олександра Гальчинського.

Навчальні групові супервізії незамінні  для засвоєння знань та формування  практичних навичок і є важливою частиною навчальної програми, оскільки ви вчитеся, використовуючи клінічні випадки.

Майте на увазі, що вам необхідно приєднатися до нашого безкоштовного членства, щоб дивитися запис, приєднатися до членства тут:

https://www.complextraumainstitute.org/%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%86%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%96%D1%81%D1%82%D0%B8-%D0%B7-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8

Tickets

  • 🇺🇦

    Квиток включае в себе: - Спеціалізований курс- Робота з діючими військовими та ветеранами: Робота з втратою, горюванням та суїцидальністю серед (16 годин)- записи -CPD сертифікат після проходження вебінарів та заповнення форми зворотнього зв'язку

    £54.50

Total

£0.00

Share This Event

bottom of page