top of page

Sat, 03 Sept

|

Онлайн у Zoom. Time: 12:00 - 19:30 (Kyiv)

Четверта Міжнародна Конференція на тему: "Відповідь на Кризу, Катастрофи та Травматичні Події"

Реєстрація закрита
Інші події
Четверта Міжнародна Конференція на тему: "Відповідь на Кризу, Катастрофи та Травматичні Події"
Четверта Міжнародна Конференція на тему: "Відповідь на Кризу, Катастрофи та Травматичні Події"

Time & Location

03 Sept 2022, 10:00 BST

Онлайн у Zoom. Time: 12:00 - 19:30 (Kyiv)

Guests

About the Event

Шановні друзі,

Дякуємо всім, хто зміг відвідати суботній захід у прямому ефірі. Це була велика честь розділити цей день із такою міжнародною аудиторією та нашими українськими колегами.

Ми щиро вдячні за відчуття зв’язку, яке ми отримали протягом дня, і чудову взаємодію в нашому чаті.

Тим, хто не зміг відвідати подію наживо або хоче передивитися, нагадуємо що ви маєте доступ до всіх наших презентацій за запитом. Ми сподіваємося, що записи передадуть енергію дня. 

Якщо ви ще не зареєстровані, зареєструйтеся зараз і Ми надішлемо інструкції з доступу (посилання + особистий пароль). Будь ласка, перевірте свою скриньку спаму.

___________________________________________________________________________________________________________________

Ми, фахівці з психічного здоров’я Великобританії, хотіли б підтримати Україну в протистоянні жорстокій агресії росії (катування, зґвалтування та масові вбивства громадян). Тому ділимось нашими знаннями та навичками у спеціалізованій терапії травм.

Ми побачили нагоду підтримати профессіоналів у сфері психічного здоров'я не тільки в України, але й також у Великобританії. Водночас, ми сподіваємося що наші міжнародні колеги зможуть отримати користь, приєднавшись до нас. Основною мовою конференції буде англійська, але ми плануємо долучити українських перекладачів щоб у вас була можливість переключатись між мовами.

В конференції братимуть участь доповідачи/клініцисти світового рівня, які мають великий досвід надання кваліфікованої допомоги під час кризових ситуацій. Mи зібрали міжнародних експертів з різним досвідом праці з травмою та вдало прошедших через неї постраждалих, щоб розглянути численні аспекти травми, реагування на неї на найрайніших стадіях і в різних контекстах (військові, швидка допомога, пожежа, поліція, освіта, домашнє насильство, гуманітарна допомога, біженці, тощо) з США, Канади, Німеччини, Ісландії, Ізраїлю, України та Великобританії.

Mи сподіваємося, що зможемо передати максимально корисні техніки, знання та навички українським колегам: психологам, психотерапевтам і психіатрам. Приєднуйтесь до нашої спільноти, навчайтесь з нами та обмінюйтесь досвідом з колегами зі всього світу.

Україна переможе!

Tickets

  • 🇺🇦

    Квиток включае в себе: - Доступ до відеозапису конференції протягом 6 місяців - CPD сертефікат після проходження конференції

    £0.00
    Sale ended

Total

£0.00

Share This Event

bottom of page