top of page
Maidan Nezalezhnosti

Спеціалісти з України

Вітаємо!

Complex Trauma Institute (Великої Британії) відкрив безкоштовне Українське Членство для терапевтів з України 

Наша головна мета – підтримати створення Української Коаліції Травми, яка візьме на себе завдання стабілізації та посттравматичного зростання поранених, військовослужбовців, а також всіх громадян України, включаючи дітей, дорослих та літніх осіб, під час війни та у післявоєнний період:

 1. Підтримувати спеціалістів, які працюють з військовослужбовцями, ветеранами та їх родинами, забезпечуючи їм доступ до необхідних ресурсів та професійних навчань.

 2. Рекомендувати кваліфікованих фахівців організаціям та громадськості, щоб забезпечити високий рівень якості наданої допомоги. Вимоги та Анкета щодо долучення до Реєстру – тут.

 3. Об’єднувати фахівців із різних дисциплін, а також різні організації та експертів у галузі травматології для координації послуг, навчань та втручань, спрямованих на розвиток стійкості та відновлення особистостей та громад в українському суспільстві під час війни і після неї.

 4. Формувати нову психологічну культуру та системну соціальну структуру, яка підтримуватиме психологічне здоров'я громадян.

 

Інститут Комплексної Травми - платформа, на якій відбувається навчання та співпраця з питань роботи з психологічною та вікарною травмами. Інститут ініціює дослідження та впровадження сучасних методів та технік роботи травматерапевтів і співпрацює з українськими +міжнародними проектaми, інституціями та організаціями. Ми відкриті і віримо, що зараз сильні та дієві рішення можна знайти в колаборації, а не в конкуренції. Mи підтримуємо українських колег з початку березня 2022 року. На даному етапі це повністю волонтерський проект Complex Trauma Institute (Великої Британії) та його директора Dzmitry Karpuk і працюe у співпраці з міжнародними професіоналами.

15 липня – субота - Dr. David Muss - Вступ до Техніки Перемотування травматичного досвіду

Літня пропозиція! Головні Навчальні події від Complex Trauma Institute, Травень-Серпень 2024! Для повного списку, будь ласка, прокрутіть вниз.
Будь ласка, зверніть увагу: якщо це написано англійською мовою, це означає, що перекладачі не будуть забезпечені.

 • (2024) - 6th International Complex Trauma Conference: Bridging Theory and Creative Practice
  (2024) - 6th International Complex Trauma Conference: Bridging Theory and Creative Practice
  Membership Offer
  Sat, 31 Aug
  UK time - Online
  31 Aug 2024, 09:30 – 15:30
  UK time - Online
  31 Aug 2024, 09:30 – 15:30
  UK time - Online
  What does the Conference Package include? - Access to the Live event on 31st Aug 2024 - Watch on Demand - Access to up to 20 Video Presentations (6-7 from the Live event + more presentations recorded for our conference) - 9 months access - 15 hours CPD certificate
 • TF-ACT - Травмофокусована психотерапія прийняття та відповідальності - 12 годин
  TF-ACT - Травмофокусована психотерапія прийняття та відповідальності - 12 годин
  £47.50
  з 10:00 до 14:00 Київ (25.05+15.06 +13.07)
  £47.50
  з 10:00 до 14:00 Київ (25.05+15.06 +13.07)
  £47.50
  з 10:00 до 14:00 Київ (25.05+15.06 +13.07)
  Ви можете отримати доступ до прямоgo ефірa або переглянути їх у записі- ми пропонуємо 12 годин протягом 3 днів - Курс складається з 3 вебінарів.
 • Інтервенції при роботі з інсомнією (4 години)
  Інтервенції при роботі з інсомнією (4 години)
  £19.50
  з 10:00 до 14:00 Київ (10.08.2024)
  £19.50
  з 10:00 до 14:00 Київ (10.08.2024)
  £19.50
  з 10:00 до 14:00 Київ (10.08.2024)
  Ви можете отримати доступ до прямоgo ефірa або переглянути їх у записі - ми пропонуємо 4 години

Усі послуги (прокрутіть вниз), які пропонує Інститут Комплексної Травми спрямованих на фахівців, які працюють з будь-якими травмованими клієнтами під час війни та післявоєнного періоду, створені для довготривалої й комплексної підтримки. Ми розробили цю підтримуючу структуру, щоб допомогти українським фахівцям, розкиданим по різних куточках світу, гідно виконувати свою роботу пліч-о-пліч з колегами в атмосфері людяності та надії! У межах цієї комплексної довготривалої підтримки кожен учасник Безкоштовного Українського Членства отримує доступ до наступних ресурсів:

 1. Сертифіковані Живі Курси (ви також зможете переглянути їх пізніше у формі записів)

 

2. Сертифіковані Записані Курси:

 

3. Щотижневі Групові Навчальні Супервізії/Підтримка:

 

Kурс - Робота з діючими військовими та ветеранами 

(Bсе записано, Курс стає доступним відразу після придбання)

Інститут комплексної травми (the UK) радий запропонувати українським фахівцям, що працюють з травмованими клієнтами: Онлайн-курс ‘Роботa з діючими військовими та ветеранами’. Bи можете приєднатися до всього курсу або відвідати будь-який із блоків). Зверніть увагу, що ми пропонуємо всі курси зі знижкою понад 70% (усі відео записані та відразу доступні після покупки)

 1. Вся програма  (70 годин)- Робота з діючими військовими та ветеранами -£199.50

 2. або купити окремо Базовий курс -£47.50 

 3. або купити окремо Поглиблений курс- £47.50

 4. або купити окремо Спеціалізований курс- £54.50

 5. або купити окремо Все 5 групові навчальні супервізії (Alex Galchinski)- £25

 6. або купити окремо  Tехнікa Rewind Technique - £25 

 

Вимоги та Анкета щодо долучення до Реєстру – тут.

 

Наша метa, щоб більше українських психологів могли б почати працювати з ветеранами , так і з діючими військовими. Після придбання записаного курсу ми настійно рекомендуємо приєднатися до живих щомісячних навчальних груп супервізії. Наші тренери ( Alex Galchiski + Dr Muss) продовжать підтримувати вас у застосуванні цих навичок у вашій клінічній практиці, де ви зможете продовжити вчитися застосовувати травматерапію на клінічних випадках (це важлива частина психотерапевтичного навчання у Великобританії). Як завжди, запис супервізії можна переглянути пізніше. Вартість кожної групи становить £5 зі знижкою 50%.

 1. Базовий курс  (12 годин)(ми рекомендуємо почати з цього курсу, (5 майстер-класів + + Заняття 6 - додаткове відео- вся вартість курсу £47.50, Купити тут) - Вам потрібно буде пройти короткий тест, щоб отримати підсумковий сертифікат (12 CPD hours), що свідчить, що учасник відповідає початковим вимогам для роботи з військовослужбовцями та ветеранами.

 2. Поглиблений курс- (14 годин). (£47.50 ) - вам потрібно буде пройти короткий тест, щоб отримати підсумковий сертифікат. Покрокові психотерапевтичні втручання при роботі з ПТСР в контексті ТФ - КПТ. Детальний опис психотепевтичких інтервенцій в роботі з військами та ветеранами: емоційно-когнітивні втручання,  робота в уяві та побудова наративу травмуючої події. 

 3. Cпеціальний курс  (16 годин) (£54.50 ) по роботі з Робота з втратою, паталогічним горюванням та проявами суїцидальності 

 4. Все 5 групові навчальні супервізії (Alex Galchinski)- £25

 5. Tехнікa Rewind Technique , Це також супер обов’язкове втручання в роботу з діючими військовими та ветеранами). Доктор Девід Мусс надав доступ до онлайн курсу «The Rewind Trauma Therapy/Техніки Перемотування травматичного досвіду»  (з екзаменом та отриманням сертифікату) зі знижкою - тільки £25  (зазвичай £165).

 

Не забудьте приєднатися до живих щомісячних навчальних груп супервізії , які проводить головний тренер цього курсу, Олександр Галчинський.

Tренерi курсу:

1. Олександр Гальчинський, психолог - КПТ терапевт, супервізор, Травматерапевт, Психоонколог, Організаційний психотерапевт, Майор Армії Оборони Ізраіля.

2. Yoav Geva, Психолог-психотерапевт, експерт, супервізор, Підполковник АОІ, Командир батальйону оперативної логістики

3. Dr David Muss, Psychologist, Doctor of Medicine, the UK

Майте на увазі, що ми заохочуємо вас відвідувати наші навчальні групові супервізії навіть якщо ви не плануєте приєднатися до всього курсу, не всім потрібно представляти клінічні випадки (ці групи настільки ж важливі, як вебінари для вивчення навичок!!) є важливою частиною навчальної програми, оскільки ви продовжуватимете вчитися використовуючи клінічні випадки. 

Вимоги та Анкета щодо долучення до Реєстру – тут.

Курсi є частиною проекту підтримки українських спеціалістів, які працюють з травмою, від Complex Trauma Institute (the UK).

 • Як отримати доступ?

 • Що дає Українське Членство?

 • Як долучитись?

Хочу дізнатись більше про Українське Членство

Зверніть увагу, що вам потрібно приєднатися до безкоштовного Українського Членства, щоб отримати доступ до багатьох безкоштовних і платних ресурсів

Більше переваг при вступі в Українське Членство CTI:

Переваги членства

Матеріали

Доступ до:

Журналу CTI та Бібліотеки 

(статті, електронні книги, шаблони. Англійською та Українською)

Навчальні відео

(Вебінари, демонстраційні відео, майстер-класи)

Записи минулих конференцій 

Зв'язок

Ми знаємо, що наша робота часто може бути ізольованою...

Тому ми пропонуємо професійну підтримку.

Приєднуйтесь до нашої спільноти

професіоналів-однодумців і підтримувати зв’язок через:

Форум CTI

Можливість долучитись до реєстру та

Групової супервізії

Вебінари та Курси

Отримайте можливість навчатись з нами через:

Безкоштовні вебінари наживо

Онлайн курси з травматерапії

Травматерапія з технікою Рівайнд - £25 (Знижка 85% )

доступ до особистого кабінету

 • ​Як долучитись?

1. Натисніть на кнопку "SELECT" нижче або просто прокрутіть вище

2. Bам потрібно буде спочатку зареєструватися (це просто приєднання до нашого веб-сайту), а потім ви зможете перейти до реєстрації членства

Best Value

Українське членство

£0

0

Cпеціалісти з України(Ukrainian mental health professionals)

Valid until canceled

Хочу дізнатись

Я вже долучився до Українського Членства

 • Як отримати доступ?

Щоб отримати доступ до матеріалів Українського Членства,

1. Переконавшись що ви увійшли до вашого акаунту/ до особистого кабінету (Log in)

2. Натискайте на прапор поряд з надписом "Спеціалісти з України" вгорі сторінки

ukrmebership1.jpg

Використовуйте це меню для навігації сторінками Українського Членства

ukrmebership2.jpg
Вже Долучився
bottom of page